Оновлення програмного забезпечення

Вопросы настройки, установки и эксплуатации системы Magnum M10
Ответить
Аватара пользователя
admin
Администратор
Администратор
Сообщения: 2805
Зарегистрирован: 17 дек 2012, 19:30
Город: Днепродзержинск
Откуда: ООО "МСС Украина" + 380674443555
Контактная информация:

Оновлення програмного забезпечення

Сообщение admin »

Компанія «МСС Україна», виробник охоронних систем Magnum починає новий 2018 рік з приємної новини. Чотири моделі охоронних систем Magnum M10, M20, S10, S20 отримали ще більше функцій для зручного та ефективного користування.

Що саме зручного та корисного ми пропонуємо нашим клієнтам в 9-й версії ПО :

Відтепер за допомогою функції Bluetooth забезпечено швидке та зручне програмування всіх параметрів охоронної системи. Програмування параметрів по Bluetooth відбувається за допомогою мобільного додатку Magnum Installer як при встановленні системи,що безумовно буде зручно для установників охоронних систем, так і в оперативному режимі користування. Кількість параметрів, які налаштовуються при встановленні залежить від складності установки на автомобіль та кількості функцій замовлених власником автомобіля. І якщо раніше таке програмування вимагало великі витрати часу, додаткові дротові під’єднання інколи навіть додаткове обладнання ( програматор) то зараз процедура зручна та швидка ( 5-10 хвилин) зі смартфону*. Більше того налаштування в системі установник відслідковує в он-лайн режимі при зв’язку системи з додатком по Bluetooth.
Параметри які інколи змінює власник автомобіля — ПІН код доступу, секретний ключ шифрування даних, телефони для інформування СМС та голосовими повідомленнями, налаштування датчиків, налаштування запуску двигуна для підігріву чи охолодження двигуна та інші налаштування користувача для безпеки та комфорту. Для користувача вхід в режим програмування раніше вимагав особливих знань та навичок, тому більшість користувачів зверталися за допомогою до установника, тепер разом з Bluetooth особливі знання та навички не потрібні. Споживач має можливості швидко та самостійно внести зміни до таблиці налаштувань.

Наступним кроком до зручностей буде додаток для програмування з комп’ютера (ноутбука) з Bluetooth через Desktop додаток.

Також для зручності та на вимогу деяких наших партнері в забезпечена можливість зчитування будь якого параметру системи за допомогою СМС запиту, реалізовано підтвердження на 1-й номер СМС прийняття нового параметру при програмуванні через СМС
Реалізовано управління пусковим підігрівачем через мобільний додаток ( в мобільному додатку з’явилась кнопка управління та індикація стану підігрівача. Для установників буде приємною новиною що реалізувати цю функцію керування підігрівачем можливо як через CAN модуль так через додатковий аналоговий вхід вихід (preheat)
Відтепер навіть в slave режимі охорона система дозволяє забезпечити запуск та глушіння двигуна через три кратне натиснення кнопки штатного брелоку
Також виконано чисельні пропозиції наших клієнтів та установників щодо забезпечення зручностей як при встановленні так і при користуванні охоронною системою в різних режимах. Виправлені неточності у відображені деяких параметрів системи через мобільний додаток.
Щоденно маркетинговий та конструкторський відділ компанії виробника працює над тим щоб наша продукція отримувала реальні конкурентні переваги в забезпеченні охорони для автовласників та спеціалістів електриків, які працюють разом з нами. Слідкуйте за нашими новинами та купуйте справжню українську продукцію для захисту автомобіля.

* — Підтримується операційна система Android.

Відео программування через BT https://www.youtube.com/watch?v=c9KyPJZ ... e=youtu.be
Термінова технічна підтримка 067-444-3-555

Shaman2
Пользователь
Пользователь
Сообщения: 2
Зарегистрирован: 11 дек 2019, 21:04
Город: Хмельницкий

Re: Оновлення програмного забезпечення

Сообщение Shaman2 »

Что лично не хватило мне так это возможности переназначить вход "Парковка". Судите сами, М-серия не имеет автозапуска, значит вход парковки подключать не обязательно. Есть 4 входа: багажник, закрытие ЦЗ, открытие ЦЗ, разрешение. Иногда нужен еще вход "запрет" (например при закрытии авто из салона кнопкой цз при выключенном зажигании) или вход "двери пассажира". Вход "Парковка" просто просится на возможность переназначить, тем более это делается только прошивкой.

Аватара пользователя
admin
Администратор
Администратор
Сообщения: 2805
Зарегистрирован: 17 дек 2012, 19:30
Город: Днепродзержинск
Откуда: ООО "МСС Украина" + 380674443555
Контактная информация:

Re: Оновлення програмного забезпечення

Сообщение admin »

Shaman2 писал(а):Что лично не хватило мне так это возможности переназначить вход "Парковка". Судите сами, М-серия не имеет автозапуска, значит вход парковки подключать не обязательно. Есть 4 входа: багажник, закрытие ЦЗ, открытие ЦЗ, разрешение. Иногда нужен еще вход "запрет" (например при закрытии авто из салона кнопкой цз при выключенном зажигании) или вход "двери пассажира". Вход "Парковка" просто просится на возможность переназначить, тем более это делается только прошивкой.
Вход парковка в М серии необходим для реализации турботаймера.
Термінова технічна підтримка 067-444-3-555

Shaman2
Пользователь
Пользователь
Сообщения: 2
Зарегистрирован: 11 дек 2019, 21:04
Город: Хмельницкий

Re: Оновлення програмного забезпечення

Сообщение Shaman2 »

А если турботаймер не ставят? ;)

Ответить

Вернуться в «Magnum 2017 M10»